O spoločnosti

Sme na Slovensku prvou výrobnou investíciou z Čínskej ľudovej republiky. Napriek tomu, že sme nová spoločnosť, naša tradícia vo výrobe oddychovej obuvi siaha až do roku 1990. V súčasnosti sa venujeme na Slovensku výrobe produktov z materiálu EVA (etylén vinyl acetát). Jedná sa o polymér, ktorý je veľmi mäkký, pružný a pevný, ktorý môže byť v tvare mnohých produktov.

V tejto chvíli sa naša spoločnosť venuje výrobnému procesu – výrobe oddychovej/plážovej obuvi (ako môžete vidieť v našom katalógu). Avšak, máme schopnosť produkovať aj iné produkty (gumáky, kľúčenky a iné výrobky z EVA podľa dostupnosti foriem).

Naša súčasná výrobná linka je umiestnená na severovýchode Slovenska v okrese Bardejov, historicky významnom meste pre obuvnícky priemysel. Výroba je realizovaná z kvalitných produktov/materiálov s kvalifikovanými pracovníkmi, a to vždy s cieľom, že obuv “Made in Slovakia” predstavuje kvalitu po celom svete. Chceme byť jedným z významných zamestnávateľov regiónu, a chceme aby naši zamestnanci boli hrdí na značku FLAMEshoes, pre ktorú pracujú.

Firma investovala do novej výrobnej haly v obci Kružlov. Vo výrobnej hale spoločnosť rozšírila výrobu a zvýšila produkciu inštaláciou ďalšieho technologického zariadenia (linky). Na trhu pôsobíme už vyše 6 rokov. Vyvážame hlavne do okolitých krajín ako je Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Taliansko, Francúzsko.

Našou ambíciou je pokračovať a ďalej rozvíjať tradíciu obuvníctva v regióne Bardejov, a to aj s použitím nových moderných technológii, ktoré sa stávajú stále viac atraktívne na svetových trhoch.

Spolupracujeme s firmami ako sú:

made in slovak